Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı

Hizmetlerimiz

Coğrafi İşaret ve Geleneksel Ürün Adı

Coğrafi İşaret ve Geleneksel ürün adı koruması, kuşaktan kuşağa aktarılan geleneksel yöntemler ile üretilmiş  ürünün özelliklerinin, üretim yöntemlerini koruyarak ticarileşmesini ve gelecek nesillere ulaştırılmasını garanti altına alınmasının bir yoludur.

Ticaret ve Sanayi Odaları, İl Özel İdareleri, Bölgesel Kalkınma Dernekleri, Üretici Birlikleri, Belediye veya Tarım Kooperatifleri vb. olarak bölgeniz ile ünlenmiş ürünleriniz için koruma elde edebilirsiniz.

Nasıl yardımcı olabiliriz?

Bölgenizin tarihi birikiminin ve emeğinizin bir meyvesi olan ürününüzün Coğrafi İşaretli ürün haline gelmesini, Türkiye’de ve Dünya’da geleneksel yöntemler ve hammaddeleri ile üretilmesini ve gelecek nesillere özelliklerini koruyarak taşınmasını sağlayacak dosyanın hazırlanması uzmanlık alanımızdır. Birçok ürünün Coğrafi İşaret süreçlerinin yürütülmesi ve sonrasında takibi ile bölgesel kalkınmaya ve geleneksel değerlerin korunarak kitlelere ulaşmasına önemli görevler üstleniyoruz.

Hızlı Danışmanlık ve Sorgulama

  Ekibimiz ortalama 1 iş günü içerisinde sizlere dönüş sağlayacaktır.

  Pick a plan that’s right
  for you

  Waters his moveth seasons over Created appear greater dry air. Cattle set it night let i fruitful make our appear.

  Free

  Can't good light moved

  $ 0 / mo
  • Constant desire renewal
  • Very great whose
  • Of there whales very fly

  Premium

  Fourth divide were

  $ 39 / mo
  • Constant desire renewal
  • Very great whose
  • Of there whales very fly
  Want to get a free consultation? Contact us.

  İhtiyacınız Olan Herşey
  Marka Sahibinin El Kitabında!

  Binlerce markanın mülkiyetini ve değerini kazanmasını sağlamış bir takım tarafında bir araya getirilmiştir. Bu benzersiz e-book sayesinde değerli markaların kullandığı temel stratejiler en ince ayrıntısına kadar verilmiştir. Size kalan indirip bu eşsiz içerikleri hemen okumak olacaktır.