Marka

Markalar, ürün ve hizmetlerinizin ayırt edilmesini sağlayacak, yazı ve şekillerden oluşan işaretlerdir. Kar taneleri arasındaki benzerlik gibi, ilk bakışta sizinle benzer görünmeye çalışanlar olacaktır. Marka tescili, ürününüzün ve hizmetlerinizin özgün isminin ve işaretinin diğerlerinden ayırt edilebilmesinin ve müşterilerinizin size en kısa yoldan ulaşabilmesinin garanti altına alınmasıdır. Marka hakkı elde edildikten sonra da sürekli takip gerektiren ve taklitlere karşı korunması gereken bir haktır.

Nasıl Yardımcı olabiliriz?

Türk Patent ve Marka Kurumu ile uluslararası ofisler nezdindeki marka tescil işlemlerinin yanında başvuru öncesi ön araştırma, tescilli markalarınızın takibi ve itiraz işlemlerini yürütüyoruz.

Türk Patent ve Marka Kurumu nezdinde 20 yılı aşkın süredir vekili olarak başvurusunu yaptığımız markalar için sürdürdüğümüz %90’ı aşan tescil başarı oranını artırmak adına çalışmaya devam ediyoruz. Hedefiniz için en uygun ve rakiplerinizden kesin bir şekilde ayırt edilmenizi sağlayacak markalar yaratırken bize güvenebilirsiniz.