Marka Tescil Süreci

Marka

Marka Hukuki İşlemler

Eskiye dayalı kullanımınız doğrultusunda, daha tescil ettirmediğiniz bir markanızın üçüncü kişilerce taklit edilmesi, ya da tescilli bir markanızın taklitlere karşı hukuki olarak mücadele etmesi için, Fikri ve Sınai Haklar Hukuk Mahkemeleri’nde Marka Hükümsüzlüğü / Marka Tecavüzü Önleme davaları; Marka Başvurusu ya da İtirazı Sürecinde idari aşamada tatmin etmeyen kararlara karşı Mahkeme önünde Karara İtiraz Davaları olmak üzere Marka Hakkınızın Hukuki Aşamada da korunması için hukuki danışmanlık da sağlamaktayız.

Ayrıca, taklit mallarla mücadele kapsamında Savcılık şikayet aşaması, Değişik İş Mahkemelerinde Tespit Davası gibi, Marka Hakkınızın taklitlere karşı korunmasındaki diğer gerekli aşamalarda da vekillik sağlamaktayız.

Marka Sözleşmeleri

Sınai Mülkiyet Hukuku Alanında protokollerin hazırlanması ve değerlendirilmesi, yasal yorum sunulması, Birlikte Var Olma Anlaşmaları, Lisans Sözleşmeleri gibi Sınai Mülkiyet alanında şirketinizin ihtiyaç duyabileceği tüm sözleşmelerin kurulmasında yanınızdayız.

Hızlı Danışmanlık ve Sorgulama

  Ekibimiz ortalama 1 iş günü içerisinde sizlere dönüş sağlayacaktır.

  Marka Tescil Süreci

  Marka Tescil Sürecinin resmi olarak ilk adımı TÜRKPATENT’e marka başvurusu yapmak ile başlamakta ve marka koruması başvuru tarihi itibariyle başlar.

  Marka İtiraz İşlemleri

  Sınai mülkiyet haklarınızın ülkemizde ya da yurtdışında taklit edilmesi durumunda hukuki yardım sağlıyoruz.

  Marka Uluslararası İşlemler

  WIPO, EUPO nezdinde marka başvuruları, yurtdışında ulusal marka başvuruları, yurtdışı marka itirazları ve sair işlemlerde hizmet sunduğumuz gibi, WIPO PCT ve EOP başvuruları...

  Hukuki İşlemler

  Eskiye dayalı kullanımınız doğrultusunda, daha tescil ettirmediğiniz bir markanızın üçüncü kişilerce taklit edilmesi, ya da tescilli bir markanızın taklitlere karşı hukuki olarak mücadele etmesi için...

  Rakip Analizi-İzleme Süreçleri

  Ticaretin vazgeçilmezi olan rekabetin yansıdığı Sınai Mülkiyet yönetimi sürecinde geri kalmamanız için bülten takibi ve analizi hizmetlerimiz mevcuttur.

  Marka Eğitimleri

  Şirketinizin her biriminin Sınai Mülkiyet Haklarınızın korunmasında aktif rolünü sağlamak ve efektif hale getirmek amacıyla Sınai Haklar konusunda eğitimlerimiz mevcut olup, şirket bünyenizdeki Sınai Mülkiyetle ilgili departmanlarınız...

  Alan adları

  Ürün ya da hizmetinize ait web sitesinin ağ adreslerine alan adı denmektedir. Genellikle, adresler imla hataları veya benzer isimli adreslerin fazlalığı sebebi ile bulunamamaktadır.

  Marka Sınıflandırma

  Marka tescil sınıflarına marka kategorileri diyebiliriz. Marka tescili işlemleri yapılırken markalar bir kategoriye ayrılmaktadır. Bu kategoriler markaların nice sınıflarını belirtirler. Marka tescil sınıfları düşünüldüğü gibi kısa değildir.

  Pick a plan that’s right
  for you

  Waters his moveth seasons over Created appear greater dry air. Cattle set it night let i fruitful make our appear.

  Free

  Can't good light moved

  $ 0 / mo
  • Constant desire renewal
  • Very great whose
  • Of there whales very fly

  Premium

  Fourth divide were

  $ 39 / mo
  • Constant desire renewal
  • Very great whose
  • Of there whales very fly
  Want to get a free consultation? Contact us.

  İhtiyacınız Olan Herşey
  Marka Sahibinin El Kitabında!

  Binlerce markanın mülkiyetini ve değerini kazanmasını sağlamış bir takım tarafında bir araya getirilmiştir. Bu benzersiz e-book sayesinde değerli markaların kullandığı temel stratejiler en ince ayrıntısına kadar verilmiştir. Size kalan indirip bu eşsiz içerikleri hemen okumak olacaktır.